Dairy Farm Equipment Supplier Co
درباره ما

در سالهای اخیر پس از ورود تکنولوژی به صنعت دامپروری ایران ، همگام با این روند سریع مکانیزاسیون ، دانش استفاده از ماشین آلات در کشت و صنعتها رشد و ارتقاء نیافته است، شاید بخشی از این ناهمگونی بدلیل عدم انجام تعهدات شرکتها وارد کننده این تکنولوژی ها در عدم ارائه آموزش های کاربردی مورد نیاز در کاربری و نگهداری صحیح از این ماشین آلات بوده است .

این خلا موجود ، علاوه بر عدم دستیابی کامل به تمام امکانات دستگاههای مربوطه توسط خریداران دستگاهها ، فرصتهائی را برای سود جویان در تامین برخی قطعات متفرقه فراهم آورده که بدلیل در تماس بودن شیر بعنوان ماده مصرفی عموم جامعه ، در مواردی امکان تحت تاثیر قرادادن سلامت عمومی جامعه قابل پیش بینی است .

شرکت تکدام پیشرو پارت آرا ، علاوه بر تامین قطعات دستگاههای شیردوشی از شرکتهای معتبر اروپائی جهت دامپروری های صنعتی کشور ، با برگزاری کارگاههای ، سمینارها و دوره های تخصصی با محوریت تکنولوژی در دستگاههای شیردوشی سعی در ارتقاء دانش عمومی مدیران و کاربران دستگاههای شیردوش داشته و معتقد است که بهترین انتخاب ها ناشی از کاملترین اطلاعات خواهد .

 بعلاوه با توجه به برخی محدودیتها ، اطلاعات ارائه شده در این سایت صرفا شامل برخی از قطعات مصرفی دستگاههای شیردوشی میباشد که  کاربری بیشتری در دستگاهها ی شیردوش داشته اند و خرسند خواهیم شد در صورتی که کالا و یا قطعه مد نظر شما در بین محصولات ارائه شده سایت نبود ، طی تماس با ما از اطلاعات فنی قطعه مذکور و امکان تهیه آن  اطمینان حاصل فرمایید .

 در انتها نیز یادرآوری این مطلب ضروری به نظر میرسد که امروزه دامپروری در دنیا بعنوان  صنعت دامپروری  شناخته میشود و تنها مجموعه هایی که پا به پای این صنعت حرکت میکنند ، امکان ادامه حیات و سود آوری را خواهند داشت  .gogoanime